Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatları

Tek sayfa sitelerin içeriklerine ve yapısına göre fiyatları değişmektedir. Net bir fiyat verebilmek için önce sitede nelere ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi, firmanın nasıl daha fazla geri dönüş alabileceğinin tespit edilmesi gerekir.

Kullanıcı ikna edilmeli
Web sitesinin sektörüne ve konusuna göre farklı yapılar gerekebilir, bir sitede sadece hizmet tanıtımı yapılacak ise verilen hizmetle ilgili bir kaç açıklama ve form yeterli olurken, ürün satışı yapmak isteyen bir tek sayfa sitede daha fazla ikna edici materyale ve iletişim kanallarına ihtiyaç duyulur.

Biz ne yapıyoruz
Web Hedef olarak kampanyalı tek sayfa site fiyatlarımız 490 TL den başlamaktadır, baz olarak hazırlanan tek sayfa sitemizde Sliderlar, hakkımızda bölümü, ürün-hizmet tanıtım bölümü, iletişim formu ve adres bilgisini gösteren harita bulunur. Daha kapsamlı olan versiyonlarımızda ise firmanın ihtiyaçlarına göre daha fazla form, daha detaylı açıklamalar, kullanıcı deneyimlerinin bulunduğu bölüm ve içeriklerin yönetilmesini sağlayan yönetim paneli bulunur.

Genel olarak
Her durumda web sitesi tasarımının ve işleyişinin iyi bir şekilde hazırlanmış olması verilen hizmetin veya satılmak istenen ürünün daha fazla satılabilmesine imkan tanır. Kısa sürede açılamayan bir site veya ara sırada olsa hataya düşen bir sayfa, seo kurgusu iyi hazırlanmamış ve kod hatalarının olduğu bir site firmaya prestijine zarar verecektir.


Etiketler
Yorum Yaz
Yorumlar
Kalite daha önemli - Eren

Fiyatı bir kere ödüyorsun sonuçta, işe yaramayacak bir siteye az para ödemek yerine sağlam bir site daha mantıklıBenzer Makaleler
SEO Nedir? Ne İşe Yarar?
SEO arama motoru optimizasyonu (search engine optimization) kelimelerinin kısaltılmış halidir. Site içi SEO ve site dışı SEO olarak iki bölümdür.
Tek Sayfa Web Sitesi Avantajları
Tek sayfa web sitelerinin avantajlarından belkide en önemlisi tek sayfa sitelerin yapılma ve yayına sunulabilme sürelerinin çok kısa olmasıdır. Site içeriğine ve istenen ek özelliklere bağlı olmakla beraber minumum 2 gün içinde açılabilir. Tek sayfa
Tek Sayfa Web Sitesi Nasıl Yapılır?
Bir editör program yardımıyla en basit olanıda notepad tarzı bir programdır, basit html kodlarını yazarak ve oluşturulan dosyayıda satın