Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal web sitesinde fiyat konusunu değerlendirebilmek için öncelikle sitede nelere ihtiyacınız olduğunu, nasıl fayda sağlayabileceğinizi, içeriklerinizin neler olacağını, kapsamlı bir siteye mi tek sayfa siteye mi ihtiyacınızın olduğunu, içerik yönetimi için ekibinizin olup olmadığını, seo alt yapısının nasıl olması gerektiğini vb. konularda karşılıklı görüşülmesi ve yol haritasının çıkarılması gerekir. Bu saydıklarımızın dışında direkt olarak 300tl 500tl diye fiyat verilen çalışmaların tamamı bu tarz firmaların ellerinde olan yazılımı ve tasarımı sizin ihtiyacınızı tam olarak karşılayıp karşılamamasını önemsemeden satmaya çalışmalarıdır. Bu tarz kuruluşlardan temin edilen web sitelerinden gerekli faydayı sağlayamayan kurumsal firmalar ise ya web sitesi bir işe yaramıyor diye internet kısmını bırakmakta ya da işi daha profesyonelce ele alan bir firmayla web sitesini yaptırmaya tekrar baştan başlamaktadır.

Kurumsal site için net bir fiyat söz konusu değildir, Ahmet bakkalın sitesine girecek kullanıcıların ihtiyaçları ve beğenileri farklı iken, Mehmet kuaförün kullanıcı kitlesi ve ihtiyaçları farklıdır. Her iki sitenin de kullanıcı kitleleri farklı, ihtiyaçları farklı, kullandıkları cihazlar farklı, internette bulundukları yerler farklıdır, öncelikle bunların tespit edilip kullanıcıya ulaştırılması lazım ki sonrasında Ahmet bakkal ve Mehmet kuaför yeni müşteriler edinsin ve daha fazla gelir elde etsin.

Yapılan tüm kurumsal web tasarımları ve yazılımları bu bahsedilen esaslara göre fiyatlandırılır. Aksi taktirde bu durumun ne web sitesini yapan firmaya ne de kurumsal site yaptıran firmaya bir kazancı olmaz.

Size uygun web sitesi çalışması yapmamızı isterseniz bize iletişim sayfamızdan veya bize ulaşın formundan yazın, müşteri temsilcimiz en kısa sürede size özel çözümlerle dönüş yapacaktır.


Etiketler
Yorum Yaz
Yorumlar
Fiyat sonraki konu - Aslan Kerim

Her site firmaya özel hazırlanmalıdır, ancak o şekilde verimli olur, tecrübeyle sabittirBenzer Makaleler
Kurumsal Site Seo Çalışması
Kurumsal site seo çalışması özenle ele alınması gereken bir konudur, kurumsal firma iyi bir şekilde analiz edilip seo başarısı istenen kelimeler için gereken çalışmalar tespit edilmelidir.
Kurumsal Site Yönetim Paneli
Kurumsal web siteleri için sitenin detaylı yönetim panelinin bulunması olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Web sitelerinin başarıya ulaşabilmeleri ve bu başarıyı koruyabilmeleri için yeni içerik girişlerine ve güncellemelere ihtiyacı olur.
Tek Sayfa Web Sitesi Avantajları
Tek sayfa web sitelerinin avantajlarından belkide en önemlisi tek sayfa sitelerin yapılma ve yayına sunulabilme sürelerinin çok kısa olmasıdır. Site içeriğine ve istenen ek özelliklere bağlı olmakla beraber minumum 2 gün içinde açılabilir. Tek sayfa