Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatları

Tek sayfa sitelerin içeriklerine ve yapısına göre fiyatları değişmektedir. Net bir fiyat verebilmek için önce sitede nelere ihtiyaç duyulduğunun belirlenmesi, firmanın nasıl daha fazla geri dönüş alabileceğinin tespit edilmesi gerekir.

Kullanıcı ikna edilmeli
Web sitesinin sektörüne ve konusuna göre farklı yapılar gerekebilir, bir sitede sadece hizmet tanıtımı yapılacak ise verilen hizmetle ilgili bir kaç açıklama ve form yeterli olurken, ürün satışı yapmak isteyen bir tek sayfa sitede daha fazla ikna edici materyale ve iletişim kanallarına ihtiyaç duyulur.

Biz ne yapıyoruz
Web Hedef olarak kampanyalı tek sayfa site fiyatlarımız 490 TL den başlamaktadır, baz olarak hazırlanan tek sayfa sitemizde Sliderlar, hakkımızda bölümü, ürün-hizmet tanıtım bölümü, iletişim formu ve adres bilgisini gösteren harita bulunur. Daha kapsamlı olan versiyonlarımızda ise firmanın ihtiyaçlarına göre daha fazla form, daha detaylı açıklamalar, kullanıcı deneyimlerinin bulunduğu bölüm ve içeriklerin yönetilmesini sağlayan yönetim paneli bulunur.

Genel olarak
Her durumda web sitesi tasarımının ve işleyişinin iyi bir şekilde hazırlanmış olması verilen hizmetin veya satılmak istenen ürünün daha fazla satılabilmesine imkan tanır. Kısa sürede açılamayan bir site veya ara sırada olsa hataya düşen bir sayfa, seo kurgusu iyi hazırlanmamış ve kod hatalarının olduğu bir site firmaya prestijine zarar verecektir.


Etiketler
Yorum Yaz
Yorumlar
Kalite daha önemli - Eren

Fiyatı bir kere ödüyorsun sonuçta, işe yaramayacak bir siteye az para ödemek yerine sağlam bir site daha mantıklıBenzer Makaleler
Seo Uyumlu Web Sitesi
SEO uyumlu web sitesi nedir, SEO uyumu neden önemlidir, uygun olmazsa ne olur, uygun olursa ne olur, makalemizde bunları açıklamaya çalışalım.
Tek Sayfa Web Sitesi Hangi Alanlar İçin Uygundur?
Tek sayfa siteler her sektöre veya her kesime uygun değildir, kullanıcının isteklerini karşılayacak ve gerekli faydayı sağlayacaksa tek sayfa olarak yapmak daha uygun olacaktır.
Tek Sayfa Web Sitesi
Tek Sayfa Web Sitesi Hangi Alanlar İçin Uygun? Avantajları neler, Seo çalışması nasıl yapılır? Tek sayfa ürün tanıtım sitesinde olması