Tek Sayfa Ürün Tanıtım Sitesi

Tek sayfa web siteleri ürün tanıtım için çok uygun bir yapıya sahiptir. Kullanıcıyı içerik kalabalığında boğmadan, zaten ilgilendiği için girmiş olduğu ürün sitesinden, gereken tüm bilgileri alabileceği, satış kısmı var ise satın almasına kadar işlem yapabileceği bir yapıdır.

Ürün Tanıtım Sitesinde Bunu Yapmayın
Bu tarz sitelerde kullanıcıyı deyim yerinde ise boğmamak büyük önem taşır, sitenin her yerinden Bunu Alın, Hemen Alın, SON Fırsat, Aldınız aldınız gibi ibarelerin ve görsellerin öne çıkarıldığı bir site oldukça itici olacaktır.

Sitede Olursa İyi Olurlar
Sitede iyi hazırlanmış görsellerin olması ürüne inancı ve firmaya olan güveni arttıracaktır. Ürün tanıtım sitesindeki amaç online veya diğer yöntemlerle ürünün satışı olduğu için bu güven oluşmaz ise satışta olmaz. Kimse ben bu siteye ve bu firmaya güven duyamadım ama olsun bir deneyeyim diye satın alım yapmaz.

İletişim Formu ve İletişim Bilgileri olmalı
Tek Sayfada olsa ürün tanıtım ve satış sitesinde mutlaka iletişim bilgileri detaylı olarak yer almalı, ayrıca telefonla konuşmaktan çekinebilecek müşterilerin de olduğu düşünülürse onları kaçırmamak için online chat veya en azından iletişim formu, bize ulaşın formu gibi formlarınız olmalı.

Ürünü Kullananların yorumları
İnternetten veya gerçek hayatımızda bir ürünü almaya bizi en kolay ikna edebilecek materyal diğer kullanıcıların deneyimleridir. Bu bağlamda tanınmış simaların ürün hakkında yorumları olursa çok daha etkili olmakla beraber, bu imkana sahip olmayan firmalar için çeşitli kişilerin ürünü kullandıkları ve memnun kaldıklarını anllattıkları yorumlarda çok etkilidir.

Olmazsa Olmazlar
Tabiiki SEO altyapısı, ürün tanıtım web siteniz SEO olmadan sizi yeterince müşteriye ulaştıramaz. Sayfanın tamamında eksiksiz olarak SEO düzenlemeleri yapılmış olmalıdır, tek sayfa sitelerde iç seo konusunda yapılabilecekler sınırlıdır, bu nedenle her SEO kriteri büyük önem taşır.

Tek Sayfa Ürün Tanıtım Sitesi taleplerinizi bize ulaşın formundan, iletişim formundan veya bize telefonla ulaşarak iletebilirsiniz.


Etiketler
Yorum Yaz
Yorumlar
Tek sayfa can dır - Tekin k

Kafa karışitırmadan müşteri tüm detayları tek sayafada bulabiliyorBenzer Makaleler
Web Sitesi İçerik Yönetiminin Önemi Nedir?
Web sitesinin yapısı kadar içerik yönetimi de önem taşımaktadır. Düzenli olarak yayına alınan içerikler Seo gerekliliklerine de uyarak yazılırsa hem sitenin takipçileri açısından hem de arama motorları açısından çok faydalı olacaktır.
Tek Sayfa Web Sitesi Fiyatları
Tek sayfa sitelerin içeriklerine ve yapısına göre fiyatları değişmektedir. Net bir fiyat verebilmek için önce sitede nelere ihtiyaç duyulduğunun
Tek Sayfa Web Sitesi ve SEO
Tek sayfadan oluşan web sitelerinde SEO konusu normal sitelerden biraz daha farklı ve kısıtlıdır. Web sitesinde verilen linklerin tamamının aynı